Hjem / Flere kategorier / Oversikt over rådene 2013
Buekorpsenes dag 2010
(Foto: Nina Aldin Thune)

Oversikt over rådene 2013

Malin Sveen Alfheim
Publisert 01.03.2013 00.45
Oppdatert: 11.04.2013 19.50

Dræggens Buekorps:

Chef: Arne Andre Tveiten
1. Kompanisjef: Tommy Knudsen Krossvoll
2. Kompanisjef: Lars Morten Bruarøy
Fanebærer: Ole Asbjørn Nilssen
2. Løytnant: Johan Thorsen
4. Løytnant: Ole Petter Juvik Urheim
Adjutant: Narve Nilssen
Tamburmajor: Aslan Kamalkhani
1. Faneoffiser: Erik Drager
2. Faneoffiser: Andre Wiik
3. Faneoffiser: Andreas Viken
4. Faneoffiser:
5. Faneoffiser: Sander Lokøen Stormoen
1/1: Carl Henrik Moberg Saudan
1/2: Henry Grindheim Hogstad
1/3: Georg Antonissen
Musikktropp: Johan Eeg Nielsen

____________________________________________________

Fjeldets Bataljon:

Sjef: Jan Helge Blix
1. Kompanisjef: Per Christian Madsen
2. Kompanisjef: Joacim Ulvedal
Fanebærer: Henrik Larsson
2. Løyntnant: Sebastian Sunde Berentsen
4. Løyntnant: Erlend Hollund
Adjutant: Thomas Engelsen
Tamburmajor: Steffen Totland
1. Faneoffiser: Henrik Padøy

____________________________________________________

Laksevågs Bueskyttere:

Sjef: Fredrik Frotvedt
1. Kompanisjef: Jan-Sindre Vinnes
Fanebærer: Sondre Grønningen
2. Kompanisjef: Svein Arne Aalvik
3. Kompanisjef: Tord Dyrkorn
Tambur: Christer Torsvik
Adjutant: Adrian Stene
1. Faneoffiser: Andreas Netteland
2. Faneoffiser: Erik Pedersen
3. Faneoffiser: Preben Torgersen
4. Faneoffiser: Andreas Solsvik
Oppslager: Simen Bjørnestad
Spydbærer: Christoffer-Robin Vaksdal

____________________________________________________

Lungegaardens Buekorps:
Sjef: Sara Gundersen Olsen
1. Kompanisjef: Anne Lise Kirkhorn Nilsen
2. Kompanisjef: Jeanett Andreassen
Fanebærer: Hanne Vik Olsen
1. Faneoffiser: Ingveig Alida Larsson
Tamburmajor: Aase Celina Lønningen
Adjutant: Cecilie Helen Fjelldal
2. Faneoffiser: Janne Renate Gjengedal
3. Faneoffiser: Alice Andrine Lønborg Taule
1. Slager: Malin Sveen Alfheim
____________________________________________________
Løvstakkens Jægerkorps:
Sjef: Kim Daniel Haugen
1. Kompanisjef: Therese T Thruong
Fanebærer: Liridon Kelmendi
Tambur: Kjell Rune Oksnes
____________________________________________________
Markens Bataljon:
Sjef: Arne Follesø
1. Kompanisjef: Kim Andre Jørgensen
2. Kompanisjef: Mats Erichsen
Fanebærer: Ole-Jørgen Sævold
1. Faneoffiser: Jens Robert Larsen
Tambur: Henrik Østringen Askvik
2. Faneoffiser: Øyvind Valestrand
Oppslager: Andreas Losnegård
Adjutant: Adrian Steien Fredriksen
____________________________________________________
Mathismarkens Bataljon:
Sjef: Tommy Lie
Fanebærer: David Bernson
1. Kompanisjef: Samson Kleven
2. Kompanisjef: Ole Emil Frisvold
2. Løytnant: Magnus Caro
4. Løytnant: Nicolai Lokøy
1. Faneoffiser: Erlend Bjørsvik
2. Faneoffiser: Erling Ona
3. Faneoffiser: Kamego Brazy
4. Faneoffiser: Nikolas Thunestvedt
5. Faneoffiser: Andreas Larsen
Tambur: Dan Gunnarschjå
Hellebardsjef: Sebastian Sortland
Adjutant: Bo Tollak Slengesol
____________________________________________________
Nordnæs Bataillon: 
Sjef: Kim-André Furnes Olsen
1. Kompanisjef: Kenneth Neverdal
2. Kompanisjef: Richard Johan Knutsvik
Fanebærer: Stian Knutsvik
2. Løytnant: Tom Andre Sætre
4. Løytnant: Alexander Noven
Adjutant: Henrik Sander
Tamburmajor: Martin Olsen
1. Faneoffiser: Ulrik Lillebøe
2. Faneoffiser: Henrik Hjertholm
3. Faneoffiser: Daniel Wolf
4. Faneoffiser: Ørjan Helland Johannessen
____________________________________________________
Nygaards Bataljon:
Sjef: Ivar Skorpen Johnsen
1. kompanisjef: André Jørgensen
2. kompanisjef: Øivind Olsen Tombre
Fanebærer: Steinn-Roar Valberg
2. løytnant: Mathias Botnen
4. løytnant: Stian Romslo
Adjutant: Sigurd Danielsen
Tamburmajor: Jørgen Moldestad
1. faneoffiser: Christoffer Gjøsund
2. faneoffiser: Klaus Serck-Hanssen
3. Faneoffiser: Mads Olav Flo
Reserveoffiser: Jonathan Sætre
____________________________________________________
Sandvikens Bataljon:
Sjef: Thomas Kyrkjebø
1. kompanisjef: Fredrik Eldholm
2. kompanisjef: Sindre Flygansvær
2. Løytnant: Fredrik S. Johannessen
4. Løytnant: Håkon Sekse
Fanebærer: Andreas Høiland
Tamburmajor: Sebastian Stokken
Adjutant: Simen Magnesen
1. Slager: Sturle Lægreid
1. Faneoffiser: Henrik Nødtvedt
2. Faneoffiser: Rene Haldorsen
3. Faneoffiser: Sebastian Norheim
____________________________________________________
Skansens Bataljon:
Sjef: Fredrik Tveitnes
1. Kompanisjef: Andreas Mathisen
2. Kompanisjef: Johan Cruys Magnus
Fanebærer: Kristoffer Winter Olsen
2. Løytnant: Andreas Lien Aldeholm
4. Løytnant: Carl Henrik Andersson
Tamburmajor: Sander Moldestad
1. Faneoffiser: Jørgen Winter Olsen
2. Faneoffiser: Kristoffer Andreas Jensen Bøe
3. Faneoffiser: Magnus Roman Vestrheim
4. Faneoffiser: Cornelius Cruys Magnus
5. Faneoffiser: Jacob Cruys Magnus
Adjutant: Lars Magnus Andersson
___________________________________________________
Skutevikens Buekorps:
___________________________________________________
Sydnæs Bataljon:
Sjef: Leif Erik Johannesen
1. Kompanisjef:
2. Kompanisjef: Sebastian Klementsen Dahle
Fanebærer:
Tamburmajor: Benjamin Klementsen Dahle
___________________________________________________
Wesselengens Bataljon:

Sjef: Morten Holvik
1.Kompanisjef: Hans Sveindal Rosfjord
2.Kompanisjef: Liam Asserson
Fanebærer: Torjus Johannessen Grøstad
2.Løytnant: Thorbjørn Oen
4.Løytnant: Helge Sveindal Rosfjord
Adjutant: Patrick Brannan
1. Faneoffiser: Morten Austevoll
2. Faneoffiser: Kristoffer Grønnevik
3. Faneoffiser: Kevin Havnerås
4. Faneoffiser: Kristoffer Adrian Olsen
Stokkebærer: Sindre Aadland
Tambur: Marius André Aune Eriksen
1.Bajonettbærer: André Gundersen

___________________________________________________

 



3 kommentarer

  1. Christer @ 01. mars 2013 - 02.50:

    rangen e feil på laksevåg, oppslager skal være over spydbærer

    • Malin Sveen Alfheim @ 01. mars 2013 - 03.10:

      Da skal det være rettet 🙂

  2. Simen @ 04. mars 2013 - 20.24:

    Fredrik Frotvedt er skrevet feil ! FROTVEDT i L.B