Abonner på nyheter fra disse kategoriene gjennom RSS
Kopier og lim inn der du vil vise nyhetene:
Saken har 9 kommentarer - følg kommentarer på RSS ![]()
René @ 2 jul 2010 - 21:52
Se her ja, på tide med noen filmer av alle marsjene.
Bra at dere tar iniativ, spesielt Stein Erik Klementsen.
Godt jobbet!
Kungen @ 3 jul 2010 - 09:55
Savner laksevåg marsjen
Torstein Thune @ 3 jul 2010 - 10:58
Dette er ikke alle marsjene, men alle de som denne gjengen fikk slått sånn på sparket denne dagen (utan å ha hatt felles øvinger tidligere).
Jon Gamlekar @ 3 jul 2010 - 11:32
Godt å se at det i alle fall e en Sydnæsgutt til stede der Sydnæs har slagertreningen sin på kaien. Men Magne Larsens Kompani hører vel te i området de og, så då e det vel bare å holde seg fast, for her blir nivået høyt!
jonny @ 3 jul 2010 - 11:40
Det har hvert en fornøyelse å få være med å delta på dette:-)så vil jeg si at stein erik skal ha den fulle å hele ære for å få dette til:-) glder meg til forsettelsen:-)
Stein E Klementsen @ 3 jul 2010 - 19:07
En stor takk til buekorpsene.com..Sitter stor pris på at dere tok dere tid til dette.
Dette er noe jeg håper kan gi buekorpsene mye nytt.
vi har slått 3 ganger sammen og vi har vært opp i mot 15 forskjellige slagere.
Vi kaller oss for Byens beste slagere,og det er ett navn jeg skal love dere vi skal leve opp til
Radney @ 11 jul 2010 - 02:07
Herlig.
trotten @ 12 jul 2010 - 12:40
Jeg håper hvis det kommer ut noen ny publikasjon, det er jo snakk om det, at noen journalister skal lage en ny buekorpsbok, og hvis en skal skrive om de forskjellige tromme marsjene, at også Marka marsjen blir tatt med. Den ble jo dessverre "neglisjert" tidligere lydutgaver fra Buekorpsmuseumet.
Stein E Klementsen @ 31 jul 2010 - 16:15
trotten:
Marka marsjen skal vi slå inn på film slik alle kan få lære den..
Laksevåg sin marsj skal og bli prioritert...
Etter at buekorpsene.com la ut disse marsjen har vi hatt over 2000 treff på youtube,og det er stort.